Já, Rainheart, Alexandra a ostatní - myšlenkový výblitek Nummer zwei

23. června 2015 v 17:06 | Fekete Verinen Stjerne |  Já a moje blitky
Sedím u počítače, piju čaj a dívám se z okna. Konečně déšť, pomyslím si. Jestlipak se zase Rainheart utápí ve smutku?
Dobře. Řeknu narovinu, že tento článek je o hovnu, čili o mých "hlavních" OC a o mých momentálních myšlenkách.


Každý někdy hledal své já. V čem je užitečný a podobně. Při hledání většinou člověk zjistí, že má dvě tváře. Někteří víc. Jako třeba já. Už ani nevím, co kurva jsem. Nebo spíš vím, jen se přetvařuju. Proč? Idk. Od sekundy to začíná bejt automatický. Všimla jsem si toho až u Furči, která mě ráda kreslí s totálně vytlemeným ksichtem. Říkám, že se to ke mne fakt nehodí. Ale jak nad tím přemýšlím, tak se jí nemůžu divit. Směju se často, i když mi do smíchu vůbec není. Nemám šajnu, jak jsem to dala. V primě něco takového bylo pro mne nemyslitelné. Tehdy existoval jen pokerface a mlčení. Ale teď se tlemim jak debil, pokud mi tedy není na sebevraždu *odkašle si* Mnom. "Na sebevraždu":-DDDD
Anebo to Furčík dělá z prdele. Což je nejpravděpodobnější.
Ohledně mých já - je jich tuna a každé má jméno podle jedné z mých postav. To temné, depresivní a zlé já se jmenuje Alexandra, to vic tajemnější je Rainheart. O těch dvou idiotech tu bude často řeč. Mezi dalšími já jsou třeba Lauren, Kate (Grammar Nazi, bacha na ňu), Jackob (toto já je téměř vymazáno mými silnějšími já) etc. Ale k rychlemu pojmenovávání spíš používám blbosti typu Píča, Sračka, Idiot, Hyacint, či prostě opět Alexandra. Alexandra je hlavní, kvůli ní doma lítám v černý paruce (Marunaaaa). Dokonce se hodlám přejmenovat na Alexandru, páč svoje jméno nesnáším, pff.
Už jsem se zmínila o tom, že probably půjdu na neurologii? Třeba mi zjistí nějakej nádor a využiju pořádně svou paruku ouo
No nic, už melu sračky, jde se na minulé a současné hlavní oc
BLACKSTAR
Blackstar je obyč černá kočka se žlutýma očima. Nic na ní není zvláštního. Sestra Brightstar je zajímavější. Nevím, co jsem na ní jako malá viděla. Asi se mi líbil fakt, že byla černá.
Hodnoceni: 40%


SANDSTAR
Každý Warriors příběh potřebuje super záporáka(dobře, tak ne). Ve příbězích Zimního klanu je to právě Sandstar, pískově zbarvená kočka s fialovýma očima. Původně je z Dračího klanu, ale jako kotě se nějakou magií zatoulala (já k tomu mám příběh, ale já ho zapomněl ._.) na teritorium Zimního klanu. Rainkit (nynější Rainstar) ji našla, řekla o ní starším a tradá, zachránili supr dupr zmetka. Pak idk co se s ňou stalo, že se z ní stala taková vražedná mrcha toužící po moci. Ale vím jedno - původně měla být léčitelka, ale ňák se to nevydařilo. Proto věděla, čím zaručeně otrávit pár otravných jedinců ze Zimních :3 Po vyhnání se stala leaderem Dračích, ale pak ju asi vyhnala, nebo byla nezvěstná, idk, prostě se novým leader stala... Ech... Jak se jmenovala Darkstar jako váleček?
Každopádně dál nefím, dost jsem toho o ní zapomněl. Ale určo o ní udělám samostatnej článeček.
Hodnocení: 70%(toto jsem kreslila, když mi bylo asi 12, nebo 11 let, oki)


RAINHEART VERZE PRVNÍ (RAINCLAW)
Nepoužívanej. Nudnej. Vyskytuje se v příběhu Sovího klanu. Je původně z Tajemného klanu. Předchůdce momentálního Rainhearta.


Nestojí ani za lájnárt :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Děláno v jedenácti letech
Hodnocení: 10%

REEDY
Jednoho slunečného dne jedu na Čepkov. Sedím v autě jako debil, vidím přijíždět trolejbus s reklamou na Avonet a řeknu si: co tak udělat trolejbusy v kočičí verzi? A tak začal příběh Měsíčního a Jestřabího klanu, klanu trolejbusů a autobusů. Vůdci byli samosebou historické kusy. :-D
Reedy je červená kočka s fialovýma očima. Inspiraci jsem sebrala z již vyřazeného ceduláče s evidenčním číslem 161.
(Pic jsem natürlich nedělala já)
Taky starý
Hodnocení: 70%


NIGHTSPIRIT NOUNEJM
Fučík si jednoho dne řekl, že uděláme naši školu v kočičí verzi, ofc ne celou. Študenti žijící ve třech Tribech(Tribe of Sekunda, Tribe of Tercie a Tribe of Kvarta) bojují proti mocným učitelům (Tribe of Sborovna).
Tato kóška je a bude nevyužitá. Takový předchůdce Rainhearta. Vyobrazuje pár mých já a můj fujki vzhled. NoName se moc nemusí, nenávidí své pohlaví, nejraději by všechny usmažila na pánvi, často chodí někam do pryč, ale přesto je ve Tribeu of Tercie celkem voblíbená. Jo, a semtam tajně zrdhá si pokecat se zmrdy z Tribe of Kvarta, aby se neřeklo. A vypadá to, že mezi členy Tribe of Sborovna byla jednou považována za tichého, krutého magora se sebevražednými a vražednými tendencemi (můj hrobeček v norském Mandalu plz)
Hodnocení: radši žádné, nedodělaná postava xddddd
(prostě jsem tam musel udělat "kruhy pod očima")


REJNHÁRT
Rainheart je NoName po znovuzrození. Aspoň v pár příbězích. Je to tichý, tajemný morbidní zmetek, který chce udělat vše, co ve svém starém těle nemohl. Nebojí se kvůli snížení reputace mezi ostatními. Pocit, že nikdo neví, že je to vlastně NoName, ho uklidňuje, a tak dělá věci, které nikdy kvůli svému já nemohl. Prostě happy život. Zároveň však nemohl dělat věci, které kdysi mohl a bavili ho, třeba kecání se členy Tribe of Kvarta.
Pak ho začala minulost brutálně pronásledovat a začal pěkně cvokařit. Dál idk. Není to domyšlený.
Hodnocení: 80%, prostě láska.


Pictík zatím nemám, páč nemám přesně daný vzhled. Ale pravděpodobně to bude šedomodrý(spíš do šeda) kocour s tmavšími flíčky a světle modrýma očima.

Přemýšlel jsem. Zase. O čem jiným, než o píčovinách. Třeba o tom, jak lidé vidí druhého jinak, než se vidí on sám. Však si zkuste sepsat, co si o sobě myslíte, a pak si skočte někoho zeptat, co si o vás myslí. Je docela možný, že to bude v rozporu s vaším názorem. Aspoň u mne to tak je. U některých názorů na mne jsem vykulil oči, jako jestli sakra vůbec mluví o mne. Někteří to pěkně trefili.
Osoba O mi potvrdila, že působím všelijak. Jde vidět, že mě zná nějakou dobu a měla čest s mnoha mými já (vzhledem k zmínkám o temných nálad předpokládám, že Alexandra s Rainheartem působí relativně často). Osoba O má na mě obecně kladný názor, zato osoba X si o mne myslí, že jsem arogantní, že myslím jenom na sebe, a chovám se prej děsně nadřazeně a zvyšuji si na druhých sebevědomí. Velice fascinující.
Ráda bych sepsala, co si o sobě myslím, ale to až někdy jindy*mávne tlapou*.
A sorry, jestli o sobě píšu v mužském rodě, jak již bylo pravděpodobně zmíněno, nemám rád své pohlaví. Navíc je to tak nějak už automatický.
See you lätta.
 


Anketa


Komentáře

1 Lea Lea | 24. června 2015 v 21:45 | Reagovat

Zajímavý článek. Mít víc OC co tě vyjadřují není špatný nápad. Btw, každý ma několik tváři.
Ps: hrozně sympatizuju se Sandstar xD

2 Fekete Verinen Stjerne Fekete Verinen Stjerne | 25. června 2015 v 6:36 | Reagovat

[1]: že?:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Flag Counter


Stats


Map