Úvod: Oheň v naší krvi

17. července 2015 v 10:10 | Fekete Verinen Stjerne
Úvod to Battle of the Clans
Badadadadan, trošku fail, páč toto je jediný, co na internetu je :-D :-D Zmrdi. Oki, budu to brát jako trénink, pak si čmajznu něco jinýho, třeba druhou sérii, lel.
Určo teď vypadám jako krypl :-D :-D :-D
A sorry za kostrbatý výrazy, je to můj první překlad. A jde to těžko, páč některý výrazy jsou těžko přeložitelný :-(
meh
Ahoj, Popelavá tlapo, kohopak tu tady máme? Párek zabloudilců nalezených na vřesovišti? A chtěji mě vidět? Dobře, přiveď je tedy do mého doupěte; podíváme se na ně.
Nejste klanové kočky, že? Ve vašem pachu je něco mazlíčkovského, nemýlím-li se. A přestaňte se dívat tak vyděšeně. Opravdu si nezdobíme pelíšky kostmi mazlíčků. Vidíš? Jen mech a peří. Kosti jsou příliš nepohodlné na ležení.
Jsem Jednoměsíc, velitel Větrného klanu. A toto je náš tábor.
Chcete vědět, jaké je to být klanovou kočkou, že? O zákoníku, který nás váže a dává nám odvahu pro přežití, o shromáždění, kde se scházíme v míru za úplňku pro besedování, moudrost a novinky. A bitvy - ah, ano, bitvy. Vidím z vašich rozzářených očí, že vás toto zajímá nejvíc: krvavá historie čtyř klanů, bojové zkušenosti předány z učitelů na učedníky.
Každý mladý válečník sní o účastnění se bitvy. Jaká je lepší cesta dokázat loajalitu svému klanu, než riskovat svou vlastní krev? A jaká je lepší šance dosáhnutí osobní slávy? Největší válečníci jsou vzpomínáni každým klanem a jsou uctíváni ve hvězdách našimi předky.
Ale nemysli si, že váleční dychtí pouze po krvi, chladu válečnických pokřiků, žáru nekonečných soubojů. Naše životy nejsou ale jen o boji. Sloužíme našemu klanu jakkoli můžeme. Lovíme kořist, budujeme bezpečí, chráníme doupata pro matky a koťata, zavazujeme se starším staráním se o ně předtím, než půjdou do Hvězdného klanu. Podívej se kolem sebe: žádná kočka nekrvácí nebo nekulhá z ran; naše srst je hladká a rovná, ne rozzuchaná v zuřivosti; nejsou ve vzduchu divoké skřeky, pouze vrnění matek kojících svá koťata a hřímaní starších vypravujících příběhy.
Copak je? Jestli jsem zabil jinou kočku v boji? To je otázka! Stále se máš co učit o válečnících. Válečnický zákoník totiž říká: čestný válečník nezabije jinou kočku proto, aby vyhrál bitvu. Vyhrát se dá i bez prolití krve.
Účastnění se bitvy je nejtěžší rozhodnutí klanového velitele, které může udělat.
Když posílám své válečníky do bitvy pro jinému klanu, bolí mě to víc než nějaký dráp či zub párající mou srst. Bitva je opravdu poslední místo, kde chceme být, a já, stejně jako všichni klanoví velitelé, děláme vše proto, abychom zabránili prolití krve mých válečníků, tak těch z jiného klanu.
Pojďte se mnou, mazlíčci; vezmu vás do každého teritoria a uvedu vás do těch, kteří jsou jednu dobu spojenci a druhou nepřátelé (ok, toto jednoho dne upravim, je to strange) , a naučíte se více o klanových bitvách.
Naštěstí jsou klany momentálně v míru. Zítra je v noci je shromázdění, takže mnoho z nás bude odpočívat před dlouhou nocí a cestou na ostrov.
Ale zapamatuj si, že nemáme zuby a drápy bezdůvodně a mí válečníci jsou stateční a zkušení jako jiní. Když čas pro vyjednávání vyprší, bitva může být jedinou možností. Větrné kočky se totiž nebojí, když zazní zvolání: Válečníci, útok!
 


Komentáře

1 Lea Lea | 29. července 2015 v 11:25 | Reagovat

Nevím co říkáš, překlad je to absolutně boží! ^^

2 Fekete Verinen Stjerne Fekete Verinen Stjerne | 29. července 2015 v 14:19 | Reagovat

[1]: Děkujiiii ;----;

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Flag Counter


Stats


Map