Duben 2016

Diora

23. dubna 2016 v 21:52 | Fekete Verinen Stjerne |  Zvířata
Diora je křížencem dvou různých zvířat - samičky nary a samce diodona. Diora je velmi vzácné zvíře, protože ke křížení ve volné přírodě dochází minimálně. Samice nary navíc musí být velmi mladá, jinak bude na diodona příliš velká.
Diory většinou pochází z umělých chovů. Mohou sloužit jako lovecká či bojová zvířata nebo prostě jako hodně nároční mazlíčci.
Diory jsou o něco málo menší než průměrné nary a stejně jako ony mají na zádech černé výběžky propojeny blanami, bývají však menší. Po diodonech mají velké uši a většinou i mírně protáhlou tlamu. Bývají také po nich inteligentní a lstiví. Stejně jako oba dva druhy, diory většinou špatně snášejí samotu.
Tato zvířata mohou mít jakékoli zbarvení i délku srsti, postrádají však hřívu typickou pro nary. Tu však mají narioni, kříženci mezi samcem nary a samicí diodona.
Nejednoho člověka nepochybně napadne, proč došlo ke zkřížení těchto dvou druhů. Hrála v tom jak zvědavost vědců, protože diodoni jsou sami o sobě zvířata plná tajemství, tak fakt, že sandanijské státy potřebovaly novou zbraň do války. Bohužel, nebo spíše bohudík, byla tato zvířata na válku příliš "slabá" a nevyzpytatelná. Přestože jsou nevyzpytatelní, někteří tvrdohlaví zámožní lidé je stále chtěli chovat. A chovají je. Kupodivu se jim nic ještě nestalo.
Tento zmrdeček se možná objeví v příběhu.
Možná

I see you...

16. dubna 2016 v 23:31 | Fekete Verinen Stjerne |  Tvorba
Ach, konečně jsem se vrátila ke kreslení. Jaký to nezvyk!

Návrat

15. dubna 2016 v 20:03 | Fekete Verinen Stjerne
Zdravím vás po pár měsících. Konečně.
Možná přemýšlíte, proč ten blog byl tak dlouho mimo provoz, někteří to už možná víte. Hah. Ani již nevím, zda jsem to vůbec psala.
Ach, ta moje paměť!
Každopádně, letos jsem v kvartě, a tedy jsem dělala přijímačky, byť už na gymplu jsem. Víte, tady Sandstar je prase líné, kterému se prostě nechce dojíždět. Problém je v tom, že gymply u nás ve městě jsou kapánek těžší
než ten v tom vedlejším městě.
A přesto jsem se rozhodla zdrhnout. Neuvěřitelné.
Každopádně nevím, jak moc jsem to zvorala. Možná se na odvolání dostanu, možná ne, nevím.
A to jsem se na rozdíl od některých vyvolených připravovala. Pchá! Stejně se ale lidem ohledně toho věřit nedá. Nejeden člověk radši řekne, že to celé pochcal a že se neučil, ačkoli to tak být vůbec nemusí. To všichni snad známe ze školy, ne?
O tomto koždopádně článek být nemá. Takže půjdu k věci.
Chci blog tak nějak oživit, bude-li to možné. Samosebou to půjde těžko, když sem nebude nikdo chodit. Ale zítra mi to může být bubláč, takže tak.
Chtěla bych se tedy zeptat, co byste tu chtěli vidět. Zimní klan? Frilisy? Něco úplně jiného? Pokud máte nápad, napiště ho, prosím.
Rovněž mě napadlo psát o Falloutu 4, přeci jenom, už mám nahráno přes 400 hodin (jsem to ale pilný student!) :-D
Přeji hezký zblitek dne,
Fondý


Flag Counter


Stats


Map