Říjen 2016

Diaran

31. října 2016 v 17:04 | Fekete Verinen Stjerne |  Zvířata
Diarani jsou zmutované piasy žijící v Nagawanu, což je severní část ostrova Sandánie. V Nagawanu se totiž stala při válce mezi Darkánií (která právě ležela v Nagawanu) a Sandánií poněkud nehezká nehoda. Tajná darkanijská zbraň, která měla vybouchnout v Sandánii, vybouchla právě v Nagawanu. Při výbuchu se uvolnila spousta všelijakých látek a záření, tudíž zdejší zvířata začala mutovat.
Diarani jsou o něco málo vyšší a mohutnější než piasy. Na jejich nohy je stále ale smutný pohled - zadní nohy bývají ve skvělém stavu, což se o předních nohou říci nedá. Většinou narostou vyšší nebo menší, než by měly být. Často se rovněž vyskytují problémy s klouby. Samozřejmě se najdou i jedinci, kteří mají končetiny v pořádku.
Naštěstí tato zvířátka zdravé nohy k životu ani tolik nepotřebují (jasně, bylo by jim s nimi lépe, o tom žádná). Nejedná se totiž o aktivní lovce, ale o mrchožrouty. Živí se převážně mršinami, které zanechali jiná zvířata. Jsou však ale schopni usmrtit nemocné nebo staré zvíře. Díky bakteriím v žaludku si pochutnají na jakémkoli masu. Tlamu mají stejně jako piasy krátkou s krátkými primitivními zuby, což jim jako mrchožroutům moc nepomáhá.
Zbarvení těchto tvorů záleží na místě, kde žijí. Tmavě zbarvení jedinci spíše žijí v jižním Nagawanu, světle zbarvení na severu. Jsou to samotáři. Maximální věk není zatím znám.
Flag Counter


Stats


Map