Irnis

16. září 2017 v 16:35 | Fekete Verinen Stjerne |  Zvířata
Moi~~

Domovem irnise je Nagawan, přestože ho lze někdy najít i v mandalských Bludných lesích. Jedná se o černobílé zvíře nápadně podobné vlku. Je plaché, živí se masem, nepohrdne ani mršinami. Je aktivní převážně v noci, kdy loví buď pro sebe nebo pro smečku. Smečky nejsou příliš početné, neboť samice jsou schopny porodit maximálně čtyři mláďata, a aby toho nebylo málo, Nagawan je plný chladu, hladu a nemocí.

Nejvýraznějším charakteristickým znakem toho zvířete jsou jeho oči. Bývají zbarveny rudě a kolem hlavního páru očí bývají obvykle další dva páry drobných oček stejné barvy. Říká se, že drobná pavoučí očka umožňují irnisům vidět věci, které ostatní nevidí, například energii ve vzduchu.

Zajímavé jsou rovněž jejich tlapky. Jsou opatřeny velkými drápy, které jsou stejně jako u koček zatažitelné. Samozřejmě se nejedná o tak silnou zbraň jako jsou jejich ostré zuby. Drápy mají spíše pro parádu.

Tohoto tvora není možné ochočit. Aby toho nebylo málo, nagawanská magie je schopná udělat z tohoto plachého zvířete agresivní monstrum prahnoucí po čerstvé krvi.

 


Komentáře

1 Ferus Spiritus Ferus Spiritus | Web | 6. února 2018 v 15:50 | Reagovat

Moc se mi líbí ten nápad s očima a s viděním energie! To je hodně awžum! :3
Ale jinak to je spuki zvířátko :c

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Flag Counter


Stats


Map